| Elgwt a întrebat:

Buna TPU, am voie sa vaccinez cățelul de 2 luni care a fost vaccinat recent?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Abia ai vaccinat-o pe 28 martie. Tie ti-ar place sa fii intepată des?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Maia steapta 1-2 luni si discuta cu veterinarul, ca fiecare vaccin il afecteaza si necesita timp sa-si revina, deci nu se fac vaccinurile unul dupa altul ca-l poti omori.

| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba medicul veterinar, el stie schema corecta de vaccinuri, in ce perioada se face fiecare etc.

| Fonk a răspuns:

De ce l-ai vaccina de 2 ori?