| Claudia45 a întrebat:

Buna TPU.
Am vrut sa-mi schimb numele pe Instagram dar spune ca nu pot deoarece l-am schimbat in ultimele 14 zile de 2 ori.
Și arată așa de ceva timp.
Când voi putea sa îl schimb? Și cu poza la fel?
Vreau sa-mi schimb poza aceea de profil pe insta și zice ca trebuie verificată conexiunea la internet.
Dar am internet și de 2 săptămâni nici poza nu o pot schimba :/
Știe careva cum pot face sau rece nu merge nici poza?
TPU

1 răspuns:
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Numele o să ți-l poți schimba peste 14 zile de la ultima modificare a numelui.
Mai mult ca sigur e un glitch de la aplicație. Deconectează-te și conectează-te iarăși, iar dacă nici după aceea nu poți să îți schimbi fotografia de profil instaleaz-o din nou.