| PDM2000 a întrebat:

batting eyelashes
Am Windows 7 si am bara de start gri.
Eu vreau sa o am Transparenta cum pot sa fac?
Am dat la personalizare mentionez imi era bifat pe o casuta care scria windows 7 apoi am dat pe culoare fereastra si imi aparea un tabel cu aspect culoare si fereastra am incercat sa imi schimb si temele si ori ce as face tot tabelu ala imi apare in loc sa imi apara culorile ferestrei... cum pot sa imi schimb culoarea barii de start?
Fundita happy

1 răspuns:
| Fionaaa a răspuns:

Click dreapta pe desktop->Personalize->Windows color[partea de jos a ferestrei]->Color intensity[maxim stânga].