| MaryMe a întrebat:

Buna TPUhappy
An tot avut bloguri si pe blogger si pe tumblr dar nu prea mi-au placut mie imi place sa am un super blog si nu stiu nici un site pe care sa imi fac un blog chiar dragut sau cum ca sa nu scriu prostii plictisitoarebig grinbig grinbig grinbig grin
Puteti sa ma ajutati please:*:*?
FUNDITA:*

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

In primul rand iti recomand sa iti faci blog pe : http://ro.wordpress.com/.
In al doilea rand : Poti sa scrii despre: prietenii tai, un mic about me, despre un anume sentiment, despre o temere a ta, despre chestii banale ca: nu cred ca in extraterestrii sau sfarsitul pamantului... Poti sa mai scrii despre o poveste imventata de tine sau un auto-portret in care sa folosesti multe figuri de stil.sau ce faci la scoala, ce s-a mai intamplat, daca vezi ceva interesant la tv.
Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns:
| Qweell a răspuns:

Gandeste-te la ceva interesant ce le place tuturor de exemplu muzica
sau cu bancuri si fa o sectiune forum unde poti sa vorbesti cu toti happy + ocazional ar trebui sa organizezi concursuri interesante si cel care ghiceste sau raspunde corect la o intebare il vei pune pe una din postari lunar laughing