| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, are ceva daca am iesit afara in ploaie si m-am spalat pe cap in ploaie doar ca fara sampon, credeti ca o sa racesc? Dupa mi-am pus o caciula ca n-am feon la tara.

8 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Nu are nimic, pentru tine orice lucru anormal este normal.

| timidu89 a răspuns:

Se poate sa racesti, da. Depinde doar de imunitatewinking Ai gandit putin inainte sa o faci?

| Byb2001 explică (pentru timidu89):

Nu dar mi-a placut

| timidu89 a răspuns (pentru Byb2001):

Nu a fost rece apa? Daca nu te-ai schimbat de haine si uscat pe par sigur te racesti.

| Byb2001 explică (pentru timidu89):

Da era rece, m-am schimbat de haine dupa, nu m-am uscat dar mi-am pus caciula

| timidu89 a răspuns (pentru Byb2001):

Tot pe dos faci lucrurile, trebuia sa iti stergi parul cu un prosop.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Byb2001):

Un raspuns infantil. Asa a zis si femeia care a ramas gravida, cand a fost intrebata daca nu s-a gandit la consecinte: ba da, dar mi-a placut.

| Byb2001 explică (pentru timidu89):

L am sters stai linistithappy