| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, are ceva daca am luat o pastila de ging seng siberian? Adica face bine nu rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert NU iti va produce reactii adverse negative. In schimb s-ar putea sa fie folositator bunei functionari a materiei tale cenusii. big grin

| Byb2001 explică (pentru corbulalbrosu):

Cum adica materie cenusie?

| darrio2007 a răspuns (pentru Byb2001):

Adica materia care te ajuta la inteligenta.

| Byb2001 explică (pentru darrio2007):

Aaa e bine atunci

| Invictusman a răspuns (pentru Byb2001):

Pe care nu o ai! scuze ca ți.o spun pe fata. Numai întrebări cringe ai.

5 răspunsuri:
| Vash96 a răspuns:

Am eu niste maraciuca mana antia