| AngieSutru a întrebat:

As avea nevoie de câteva sfaturi. Este un tip in liceu clasa a10a C și eu la a11a faza e ca mie îmi cam place de el și nu știu dacă este reciproc sau nu. Adică de fiecare data când ne vedem pe holuri îmi zâmbește,ma saluta,in fine. Și el sta cam la vreo câteva stații de mine și as vrea sa merg odată cu el in drum spre casa dar parca mi e așa aiurea sa îl întreb laughing Sincer nu prea ma interesează vârsta,mai ales ca suntem de aceiași vârsta. Oricum as vrea sa ma sfătuiți cam ce as putea face sa aflu dacă ma place, sau nu știu...sa îmi dați niște sfaturi cu ce credeți voi ca ar fi bine măcar sa ne apropiem cumva. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca te distrezi, dar asta nu semnifica ca doar tu laughing