| Aly1864 a întrebat:

As avea o intrebare de genul. Vreau sa sterg si de la mess si de la Facebook conversatiile. De la mess nu le pot sterge, iar la Facebook, pot curata fereastra, dar daca dau pe " Vezi toata conversatia " acolo apare tot. Exista vreo posibilitate prin care pot sterge la ambele conversatiile? Si mai vreau sa spun ca am si sters persoana respectiva de pe mess, dar cand am bagat-o inapoi tot aparea. La Facebook nu am incercat. Cine ma poate ajuta funda :*

Răspuns Câştigător
| Hoper a răspuns:

Deci big grin
la mess -> Dai sus la Messenger > Preferences (ctrl+shift+p) > Conversation History > Do not keep a history of my conversation > ok
la fb -> dai la mesaje si x la toate. daca ai nelamuriri da'mi un mesaj cu id'ul tau :*:* funda?