| Karla989 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutorul vostru.Am o prietena careia i-au spart contul de facebook si id-ul ( care era facut special pentru contul de facebook ). I-au schimbat parola la ambele + ca la ym, i-au schimbat si intrebarile pentru ' parola uitata '. Se mai poate face ceva? Funda:*

1 răspuns:
| andufunchi a răspuns:

Din pacate nu...dar poti sai faci alt id (pentru ca nu merge 2 conturi pe facebook pe acelasi id)si mai faci un cont pe facebook
smugsmug