| Andreeadeea23185 a întrebat:

As dori niste sfaturi legate de desen si picutra, chiar niste tutoriale care sa ma ajute sa invat sa desenez si pictez, deoarece nu sunt talentata, ba chiar un dezastru.

Răspuns Câştigător
| Aika十六 a răspuns:

Hey!
Uite incearca asta: https://www.youtube.com/......s?/results Pentru inceput alege un desen si deseneaza-l pana reusesti. Secretul este sa exersezi, exersezi si iarasi exersezi, dar sa stii ca pentru a reusi iti trebuie pasiune, rabdare si multa munca. Si nu spune ca esti un dezastru, nimeni nu s-a nascut invatat.
Pa, pa! :)

| Andreeadeea23185 explică (pentru Aika十六):

Multumesc!

| Aika十六 a răspuns (pentru Andreeadeea23185):

Cu placere! happy