| Yryna14 a întrebat:

TPU:*...As dori sa-i fac un cadou prietenului meu de Craciun, si nu prea am idei.Ma puteti ajuta?(in afara de ursuletzi, inimioare, poze cu noi, etc...nu prea ii plac chestiile asteabig grin)Mersihappy

Răspuns Câştigător
| Cata96 a răspuns:

Poti sa ii iei un set care sa aiba(deodorant, spray, parfun...) sau poti sa iei un lant pe care sa scrie love sau ceva...
si ar mai fi lanturi care au medalionul impartit in doua(pe unul scrie I LOVE si pe celalalt YOU)gasesti usor
sper ca te-am ajutat... funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Yryna14 explică:

Msik:*

| bebitzuluy a răspuns:

Ia-i o bluza sau un pulover ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, un ceas, un lant cu initiala ta, sau a lui.bratara de argint, parfum. multe.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei big hug
ar fi frumos un lant cu initialele voastre :]!

funda blushing?batting eyelashes :X