| CatalinaC a întrebat:

As dori si eu cum pot sa ma leg la net daca stiti. Am introdus cablul, dar stiu ca trebuia ceva facut pe la Internet Options pe acolo. Aveti idee? [f]

3 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Nu umbla tu acolo ca eu era sa imi stric caculatorul asa. Cauta un specialist. Funda?

| babydolldeea a răspuns:

Start-control panel-network connections-si acolo mai in jos de sageata verde (back) mai in jos de ea scrie create new connection instalezi si gata

| capshunik93 a răspuns:

Nu la internet options...

La Network connections. ar trebui sa ai 2 calculatoare acolo si dale enable sau ceva de genu
Si bine inteles asta depinde de unde ai net...
Unele firme de net au ei un " programel" de unde ii poti da drumul la net si alte firme iti porneshte netul fara sa faci nimic...
Sper sa te ajute :*