| C3R1 a întrebat:

as dori si eu sa aflu care droguri sunt legale in US?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de stat. În unele state marihuana a devenit legală.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe langa marijuana... https://adf.org.au/talking-about-drugs/law/

| Bluestar15 a răspuns:

Nu prea multe, dar mare atentie ca toate distrug creierul in ultimul hal (in mai multe moduri: distrug conexiuni neuronale, demielinizeaza neuronii, afecteaza fantele sinaptice, dau peste cap mecanismul de reuptake etc. etc.), de asta multi se trezesc ca si-au distrus gandirea, memoria, atentia (plus depresie, anxietate si alte asemenea "beneficii").