| anonim847483 a întrebat:

Buna TPU as putea sa ma iau cu lama pe fata? gen lama cu care imi iau parul de pe picioare doar ca una noua si nefolosita? vreau sa imi iau parul dintre sprancene! va rog spuneti mi daca trebuie sa ma dau cu ceva inainte de a face-o? DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Incearca sa iei o penseta si sa iti iei parul dintre sprancene cu ea, nu cu lama. E mai usor si nu risti sa te tai cu lama

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Lol am facut eu asta acum 2 ani cu lama. Crede-ma, nu vrei sa o faci si tu. Ia cu penseta, cu lama risti sa tai mai mult decat iti doresti. Plus ca, folosind penseta, extragi si radacina (va creste la loc, insa mult mai greu si mai estetic), in timp ce, folosind lama, intr-o zi sau 2 incepe sa se vada la loc (si se vede rau de tot).

| anonim847483 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

A lol mersi eram pe care sa fac astalaughing

| sarahlove777 a răspuns:

Categoric nu. Cumpara benzi cu ceara pentru față, așa știi sigur că vei avea un rezultat de lungă durată. Fundă?