| andreeamaria97 a întrebat:

As vrea ceva mesaje dragute de noapte buna pentru iubitul meu puppy dog eyes. Daca se poate ceva care nu se prea gasesc pe google, deosebite sau chiar si compuse de voi

Răspuns Câştigător
| pytyqqa a răspuns:

1-iti trimit pe stele
o gurita cu placere
si pe razele de luna
o frumoasa noapte buna

2- Iar m-am pierdut in ganduri ce dor ratacesc pierduta nu gasesc ajutor e atat de greu sa nu mai am loc in sufletul tau... ma inveti cum sa plang ma inveti cum sa rad ma inveti sa ma bucur pentru cea ce sunt a ta doar a ta din vina ta ..stiu ca am gresit dar nu atat de rau incat sa imi stergi imaginea chipului tau sa te pastrez in amintiri e dreptul meu.nb!

3- Dormi ingerasul meu, daca nu adormi vin eu sa te sarut cu buzele mele moi si vei adormi indata.SI ITI SPUN NOAPTE BUNE CU VISE DESPRE NOI!

4- Noapte buna somn usor...
Te iubesc in dormitor...
Te iubesc si te ador...
Noapte buna Dracusor big grin

5-In mod cert ziua mea nu s-a incheiat, mai e un singuru lucru de facut. Nu puteam sa adorm fara sa iti spun: Te iubesc!
As vrea ca dupa ce citesti acest SMS DE NOAPTE BUNA, sa adormi cu mine in gand.
Iti trimit o perna de ganduri bune pentru vise frumoase, o patura plina cu grija care sa te protejeze in somn si toate sarutarile mele pentru un somn lin.
Iti trimit cate un "Te iubesc" pentru fiecare stea de pe cer si un sarut mare cat luna. Sa ma visezi frumos!
As vrea sa fiu un inger ce se strecoara in visul tau dar si tu sa fi ingerasul meu. Te iubesc si te voi iubi mereu.
Stii de ce sunt asa multe stele pe cer? Pentru ca de fiecare data cand ma gandesc la tine se naste o stea. Somn usor, iubire!

In seara asta imagineaza-ma acolo… cu tine, cum te sarut pe frunte si iti spun noapte buna in soapta…
Daca in seara asta vei simti o caldura pe buzele tale, nu te speria… vor fi buzele mele ce dulce le vor atinge pe ale tale, pentru a-ti da o magica noapte buna
Sarutul meu va zbura printre nori, purtat de aripile vantului, pana a se pune pe perna ta, unde te va astepta pentru a-ti sopti vise placute si un dulce noapte buna…
S-ar putea sa adorm numai din dorinta de a-ti vedea chipul chiar si in vis…
Sa visez un inger? Dar am deja un vis… si am si un inger… iar ingerul e visul meu… Tu esti tot ce mi-am dorit! Te iubesc!
Daca ochisorii cei plini de farmec n-au atipit, eu le inchid pleoapele cu dulcele mele buze si le doresc vise placute si somn usor.
Noapte buna puisor eu te pup pe obrajor, iti doresc un somn usor ca o pana intr-un zbor
Daca luna ar iubi noaptea la fel de mult cum te iubesc eu pe tine, soarele nu ar mai rasari niciodata.

La geam te-admira miliardele de stele iar undeva departe cineva le priveste gelos si iti promite ca te adora mult mai mult ca ele. Somn usor iubire dulce!
Prognoza meteo de seara: Meteorologul de serviciu va recomanda pentru maine sa nu va faceti planuri. Se anunta ploi de saruturi si mangaieri vijelioase care vor face iesirile din casa aproape imposibile. Noapte buna!
oOo OOoOoooo oO Oo... Ssst! Sa nu ma auda nimeni! Am intrat fara....papuci in camera ta sa-ti spun noapte buna si ca te iubesc mult puiutul meu scump si drag
te iubesc comoara mea scumpa ..si dulce pana dimineata las' ingerii sa te vegheze noapte buna si vise placute pup gurita ta dulce:*
iubesc un ingeras nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc cred ca e prea repede de ai spune acest lucru si nu stiu am incercat sa-i zic doar un mic inceput de ai spune te iubesc mi-a zis sa nu ne grabim timpul va rezolva si iubirea noastra dar nu pot trebuie sa-i spun ca o iubesc si nu stiu cum
Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire

La geam te-admira miliardele de stele iar undeva departe cineva le priveste gelos si iti promite ca te adora mult mai mult ca ele. Somn usor iubire dulce!
Prognoza meteo de seara: Meteorologul de serviciu va recomanda pentru maine sa nu va faceti planuri. Se anunta ploi de saruturi si mangaieri vijelioase care vor face iesirile din casa aproape imposibile. Noapte buna!
oOo OOoOoooo oO Oo... Ssst! Sa nu ma auda nimeni! Am intrat fara....papuci in camera ta sa-ti spun noapte buna si ca te iubesc mult puiutul meu scump si drag
te iubesc comoara mea scumpa ..si dulce pana dimineata las' ingerii sa te vegheze noapte buna si vise placute pup gurita ta dulce:*
iubesc un ingeras nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc cred ca e prea repede de ai spune acest lucru si nu stiu am incercat sa-i zic doar un mic inceput de ai spune te iubesc mi-a zis sa nu ne grabim timpul va rezolva si iubirea noastra dar nu pot trebuie sa-i spun ca o iubesc si nu stiu cum
Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire

Se-nălţă îngerii spre cer şi steaua ce mai bună, să lumineze visele pe care tu le vezi, noapte bună!
În sufletul meu e frig, dacă tu nu eşti lângă mine iubire … noapte bună!
Noapte bună! Te iubesc! Te doresc! Aş vrea să fiu lângă tine, dar nu se poate.
Noapte bună iubita mea, eu îţi spun să te gândeşti la mine şi să nu uiţi că te iubesc.
Să dormi bine şi să te gândeşti la mine când dormi. Noapte bună iubita mea!
Acum când mii de stele îmi zîmbesc şi noaptea iar se lasă, Un somn dulce îţi doresc, şi un îngeraş să te pazescă. Te sărut pe buzişoare, noapte bună puişor.
Nu mă căuta. Eu sunt peste tot în jurul tău, în fulgii de nea, în lumina albă a dimineţii, în pustietatea nopţii. Doar închide ochii şi lasă-mă să îţi spun noaptea bună!
La fereastra ta apare un sărut de noapte bună, dar mesajul de iubire este scris numai pe lună!
Hai dă-mi un pupic de noapte bună, te iubesc spus în română, hai trimite-mi un sărut, te iubesc atât de mult. Noapte bună iubirea mea.
Acum eu vreau să dorm uită-te în telefonul tău şi vei vedea inima mea bătând şi vei şti că te doresc. Noapte bună, te iubesc.

Cand amintirea iubirii iti da fiori, sa stii ca este un gand de-al meu, trimis spre tine... pentru a te ajuta sa adormi cu mine in gand!
Cautam un lucru mic intr-o lume imensa… in schimb te-am gasit pe tine, un lucru imens intr-o lume mica… Noapte buna!
Un gind curat si un vis placut ce zboara catre tine, un zimbet cald si noapte buna primeste de la mine. SOMN USOR!

Acum ca tu te-ai pus sa dormi, am sa te veghez pana in zori, si vreun cosmar de vei avea, eu il voi alunga, noapte buna!
Aminteste-ti a ilumina camera mea in seara asta, cum faci tot timpul, micuta stea, in asa mod sa te pot vedea in toata splendoarea ta si a te visa in toata dulceata ta… Noapte buna!

Daca inima mea bate, e pentru ca tu existi… Noapte buna!
Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara, esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. TE IUBESC
Noapte buna, comoara mea, sper sa te visez, ca sa pot continua visul ce il traiesc in realitate…
Sunt persoane ce se nasc pentru a visa sau a fi visate, eu sint nascut pentru a visa si tu pentru a fi visul meu… Noapte buna, steluta mea!
Mai multe aici...

funda?

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu pot dormi fara tine dar sper sa adormi cu mine in gand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici care mai de care,
http://www.fetesibaieti.ro/mesaje/noaptebuna.php?mesaje=3
Cu placere!
Te pup!

| Cualpco a răspuns:

Esti un inger cazut din cer
Si in inima mea vei ramane mereu.
Good night! :*

| pytyqqa a răspuns:

Multumec pentru funda.te pup!

| Shumy1 a răspuns:

Cred ca visam ca sa nu fim despartiti asa de multa vreme. Daca suntem fiecare in visul celuilalt, putem fi impreuna tot timpul. Noapte buna si vise dulci.

Am trimis un înger sa aiba grija peste noapte de tine... dar ingerul a venit înapoi un minut mai târziu şi l-am întrebat de ce. Mi-a spus un inger nu poate pazi alt inger... Noapte buna ingerashul meu

mai multe mesaje aici: http://connect-s.ucoz.ro/load/mesaje_de_noapte_buna/3

| Noi_Doi_Doar_1999 a răspuns:

1. 1000 sa te iubeasca
100 sa te doreasca
10 sa te vrea
1 sa te ia

2. Iubeste...
Iubeste curat
Caci o data-n viata
Nu este pacat

3. Tu cand te-ai nascut
Te-ai nascut plangand
Iar cei ce te asteptau
Te asteptau razand
Fa astfel ca in viata
Atunci cand te vei stinge
Sa-i parasesti razand
Pe cei ce te vor plange

4. Nu am o inima larga
Sa iubesc o lume-ntreaga
Nu iubesc pe orisicine
Te iubesc numai pe tine

* Nu uita ca-n departare
Te asteapta un suflet bland
Si o inma ce bate
Pt tine orisicand