| teiubesc_5807 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o cartela de cosmote,dar vreau sa va intreb daca as putea sa iau una fara credit pe ea si sa reincarc eu( in acest caz,care ar fi cea mai mica valoare cu care as putea reincarca?) si daca nu, cam cati euro are cea mai ieftina cartela?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Cand iti iei cartela iti da una goala si iti mai da si un cod de reincarcare. Daca nu o incarci nu poti sa o folosesti.Cea mai ieftina e de 5 euro, adica eu dau pe ea 29 lei, dar s-ar putea sa gasesti si mai scumpa in functie de magazin.