| Monikaaa a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa imi fac o pagina de facebook cu o vedeta...dar nu stiu cum sa fac fani.adica sa vada cat mai multe persoane ca eu am mai facut inainte o pagina de face cu,, Suleyman Magnificul"si nu se putea vedea daca ii scriai numele si nu vreau sa mi se intample si la asta la fel...cum as putea sa vada cat mai multe persoane? vreau cat mai multe moduri.

1 răspuns:
| Ispir_Vlad_1990 a răspuns:

Fa share for share cu alte pagini mari, fa-ti un cont cu drept de administrare(altul decat cel pe care il folosesti) si da cerere de prietenie la toata lumea si distribuie pagina.