| davenda14 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi iau un Samsung galaxy j5 2016 spuneti-mi parerea voastra dau funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bun. Cred ca am spus tot.

| Deleb a răspuns:

Si eu acum tocmai dupa un Samsung j5 2016 scriu raspunsul. Este un telefon foarte bun la banii acestia parerea mea. Il am de 3 luni si merge foarte bine, fara lag in nici o aplicatie, fara crash uri anapoda, pozele ies superbe (mai ales ca are blitz si in fata), memoria e mare si incap multe aplicatii, fonturile de text sunt superbe, galaxy app storeul are niste teme foarte frumoase, ai de unde alege la cat de multe sunt, si nu in ultimul rand, bateria tine foarte mult.

| Adiq a răspuns:

Mi se pare o alegere buna.

| Withoutnamenoname a răspuns:

Eu am Samsung galaxy j5 2016 si mi se pare foarte bun. Banuiesc ca stii ce poate sa Faca, deci nu ar mai fi nevoie sa iti spun ( p335805748/? gclid=CMjhkdnG5dECFRITGwodYlIGQw aici e un link in caz ca nu stii) nu o sa te dezamageasca