| lavynya18 a întrebat:

as vrea sa imi vopsesc varfurile, dar nu stiu ce culoare ar merge mai bine cu nuanta mea de par.eu am parul saten inchis.ca ce culoare ar merge?

2 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

Parerea mea este ca ar merge o tenta de blond. BAFTA!

| Andrada98M a răspuns:

Ar merge un mov inchis spre deschis (degrade) un albastru mai inchis, negru, galben inchis spre blond (se poarta) ..Rosu nu! Nu se potriveste cu, maro inchis. Nici culori foarte deschise sau tipatoare. Daca vrei ceva in contrast poti folosii culori reci (albastru, negru, oranj-roscat) deschizandu-le treptat in degrade.