| okie0 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati cu ceva. Eu vreau sa fiu admima pe pagina viata-i de vina.ro de pe facebook si ca sa pot ajunge admima trebuie sa fac rost de cateva LIKE-URI. Daca ati vrea sa ma ajutati pagina are poza de profil cu o fata care sta cu spatele si scrie cu rosu Viata-i de vina pentru acest moment frumos nu uitati sa dati like pagini si poza de coperta e cu niste oameni care sar in sus de bucurie ca a venit vacanta si scrie cu rosu : A venit vacanta! Voi dormiti vara? Eu sincer as tot dormi nu are rost sa mint.P.S Dati like pagini. Ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Am dat eu like.

| okie0 explică (pentru Alecsyyya):

Iti multumesc extrem de mult

| Alecsyyya a răspuns (pentru okie0):

Cu mare placere! Daca mai ai nevoie de ajutor, nu ezita sa mi-l ceri.

4 răspunsuri:
| okie0 explică:

Pagina este foarte frumoasa plina de jocuri tot ce vreti daca ati vrea sa dati LIKE eu nu va oblig doar va zic cum vreti voi /

| okie0 explică:

Dau fundita!