| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati..eu am facut un blog si vreau sa stiu daca merita sa mai continui sa scriu sau nu. Va rog, nu ma criticati, e primul. Vreau o parere sincera, nu o bataie de joc. Multumesc!

http://totuldespreorice-andreea.blogspot.com/

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

thinking
Un blog il ai si ca sa scrii despre tine.Sa-ti tii o evidenta a gandurilor, sentimentelor, pe care vrei s-o imparti si cu ceilalti, deci conteaza si ce urmaresti tu.
Daca vezi ca ceilalti nu sunt interesati...nu e mereu devina ce scrii ci cum scrii.Trebuie sa ai un stil atragator,hotarat,care din moment ce vorbesti despre prieteni,dragoste, filme, viata de zi cu zi si experiente sa le dea cititorilor si alta viziune prin cum abordezi tu subiectele.
Nu am stat sa citesc tot, insa daca vrei sa placa celorlalti, nu incerca sa-ti retii intr-un anume mod ce vrei sa spui.Scrie ce gandesti, pentru ca daca ai zis ca-ti place sa scrii, in tine trebuie sa se ascunda un spirit de scriitoare, nu de simpla copila.
big grin