| Syrten a întrebat:

Aș vrea să mă angajez în timpul facultății să îi scutesc pe ai mei să îmi plătească toate nevoile. Aș putea să o duc ok? Tinând cont că ai mei cheltuie în jur de 1200 de lei lunar pentru ce am eu nevoie + 900 de lei la 2 luni taxa facultății. Am zis să lucrez și eu undevă ca măcar căminul și consumația să le plătesc happy
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| KaanNoah a răspuns:

Ar fi probabil cea mai buna idee. Ai mai anula din cheltuielile părinților tăi. Dacă tu ai destul timp, te poti sacrifica sa te duci la munca pentru a câștiga niste banuti

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar fi bine din punctul ăsta de vedere dar o să te cam încurce la cursuri și n-o să prea apuci să te bucuri de anii de studenție, ceea ce-i păcat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În timpul facultății am lucrat doar în vacanțe, căci am dorit foarte mult să învăț bine.