| Noname4love a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa stiu cum poti sa slabesti cam 15 kg pana incepe scoala sa zicem. Dar nu vreau sa imi recomandati niste lucruri care sa le cumpar. funditaaa

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se slăbesc 7 kilograme în 3 săptămâni, hai să nu mai facem afirmații nefondate!
Iar tu cum ai reușit să iei 15 kilograme?
Mult sport și alimente sărace în calorii. Învață să mănânci!
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

Flotari, si abdomene...
Baiat-25-30 flotari si 150-200 abdomene in fiecare seara + alergare dimineata
Fata-10 flotari si 60-70 abdomene in fiecare seara + alergare dimineata

| Jigsaw a răspuns:

"5.Bea multa apa cam un litru pe zi."
Iti trebuie MINIM 2 litri /zi.

| deutSa a răspuns:

In 3 sapt slabesti min 7kg...

tot ce trebuie sa faci e sa mananci NUMAI CARNE ; MEZELURI,FRIPTURI,ETC SI SG LEGUMA CARE O POTI MANCa e castravetele

sa-ti zic de ce slabesti asa, mancand NUMAI CARNE...pentru ca organismul se satura de atata carne si o sa raresti mancatul

| candora a răspuns:

E prea mult 15 kg intr-o luna. Iao mai incet, maninca fructe multe, bea lichide si fa sport. Dar nu renunta la alimentele bogate in proteine. Maninca peste, el merge foarte bine cu o dieta.

| adrydulke a răspuns:

1.Numai manca seara dupa ora 19:00.
2.Fa exercitii si alerga in fiecare seara.
3. Micul dejun nu ingrasa deci poti manca.
4.Numai manca prajituri,bomboane, ciocolata, dulciuri.
5.Bea multa apa cam un litru pe zi.
6.Sa nu bei suc sau cafea.
7.Nu te stresa in lupta asta.