| gaba27123 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca exista un site de unde sa downloadez un hack pentru the lost titans unde am cautat imi intra survey bine cunostut de majoritatea.Va rog daca ma puteti ajuta, jocul se numeste The Lost Titans acesta este siteul http://tlt.zqgame.com/ am reusit sa descarc 2 programe dar imi cere activate key

3 răspunsuri:
| IuliaCx a răspuns:

Exista, cu virusi. Fara virusi nu exista.

| gaba27123 explică (pentru IuliaCx):

Si sti tu site? de unde sa downloadez?

| IuliaCx a răspuns (pentru gaba27123):

Eu am descarcat mai multe, dar cu virusi puternici. Ba mi se inchidea pc-ul, ba mi se restarta din 5 in 5 minute pana la ultimul hack, la ultimul mi s-a inchis de tot si nu l-am mai deschis. Si nu, nu mai stiu site-urile. Te sfatuiesc daca le gasesti sa nu le descarci. Bafta :*.