| LucyndaBianca a întrebat:

TPU!
As vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu ceva.
Eu locuiesc in Romania, Baia Mare dar actual sunt in Germania la fratele meu. Si pe cand merg acasa ma interesez de avion dar nu stiu cum se procedeaza la aeroport stiind ca sunt minora.
Daca vinn cu autocarul stiu ca pot intra in tara cu oricine deoarece e tara natala.
Mersi

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți trebuie semăntura ambilor părinți și poți călători foarte simplu cu avionul.

| LucyndaBianca explică (pentru OnuOnulică):

Ideea e ca parintii mei sunt acasa, in Romania si eu nu happy
Aici am venit cu un unghi, cu masina.

| Marian_ValentinBr_1993 a răspuns (pentru LucyndaBianca):

OK in regule, dar esti analfabata sau tastezi gresit?