| Sonyasss a întrebat:

as vrea sa stiu daca se poate schimba tonul de mesaj (soneria cand primesti ceva mesaje) la telefonul Nokia XpressMusic 5530 si daca da, cum pot sa o schimb ca ceva melodi pe care le am pe memory card?

Răspuns Câştigător
| SouthOfHeaven a răspuns:

Salut! Intri in meniu, la setari. Apoi intri la personal. Intri pe profile si ii dai pe general, la optiuni, unde scrie "personalizeaza". Dupa ce intri in "personalizeaza" o sa iti apara tonul de apel, volumul, tonul de apel la mesaj, si asa mai departe. Dupaia, schimbi ce vrei tu pe-acolo. Succes! Sper ca ai inteles ce ti-am explicat si ca am fost de ajutor! happy