| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va întreb ceva dar nu vreau sa va bateti joc sau sa ma luati la misto. Vreau seriozitate, va rog! Deci, ai mei nu ma lasa sa dorm singura. Am deja 12 ani, in 2 luni fac 13 si imi e foarte rusine cu acest lucru. Imi e rusine sa-i spun cuiva pentru ca deja sunt mare si e foarte rusinos sa dormi cu mama ta la varsta asta. Le spun alor mei despre asta de un an. Imi doresc de mai mult timp sa dorm singura dar imi era rușine sa ii întreb nu stiu de ce. In ultimul timp (aproximativ 2 luni) le spun asta in fiecare seara dar nu ma asculta. Ori imi spun "de aia" ori nu răspund si tata ma ia mereu la misto deci nu am sanse sa-l conving. Va rog, un răspuns concret si fara misto, mulțumesc! (Am mai pus o data intrebarea iar pentru cei care mi-au răspuns data trecuta vreau sa va spun ca răspunsurile voastre sunt foarte bune dar vreau mai multe sfaturi... Mulțumesc)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreba-i daca vor sa divorteze!
In prima faza vor fii socati, dar daca te intreaba de ce spui asta, le spui, ca doar parintii divortati sau pe cale sa se desparta, dorm separat de persoana iubita.
Si ca tu esti foarte ingrijorata ca ei vor sa se desparta si nu vor sa-ti spuna, dar pentru ca eu refuza sa doarma impreuna, confirma asta.

| SugarTrendySebyMiu a răspuns:

Mai du-te pe la bunici și încearcă să vorbești cuyei

| anonim_4396 explică (pentru SugarTrendySebyMiu):

Le-am zis si lor dar degeaba ca ai mei nu ii asculta. Pana si bunicii spun ca nu-i normal dar na... Ei nu au ce sa faca

| racuirina a răspuns:

Dormi pe canapea sau in alta camera?‍♀️