| ByasiAtat a întrebat:

As vrea si eu conturi pe stardoll superstar! daca nu va trebuie! dar care imi merge ii dau fundita si vott!happy

3 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Auzi dar cine crezi ca ti-ar da un cont de ss?!rolling on the floor)wtf.rolling on the floor)si for freerolling on the floor
. plateste 2 euro straight facedaca vrei cont ss

| allebwa a răspuns:

Eu zic sa iti faci tu un cont singurica si sa il faci ss.Nimeni nu o sa iti dea gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont cu 10500de starpoints 5dulapuri de haine toate camerele deblocate prieten 15 cluburi 120partyuri copil si sunt mai mare de fetele superstar o vrei daca o vrei da-mi 5000de lei si tio dau in dinti