| Vîlu_Alexandra_2000 a întrebat:

as vrea și eu niște idei de nume pentru o pagina de Instagram de desen, va fi o pagina numai cu desene
Vă rog dau fundița

1 răspuns:
| Zephyrus a răspuns:

Buna!

Depinde ce fel de desene va contine pagina, pentru ca sunt si ele categorizate (de ex. desene traditionale - realizate strict din creion si pe foaie; desene digitale - realizate pe PC cu mouse-ul sau prin intermediul unei tablete grafice).

Un exemplu de nume care s-ar incadra in ambele categorii mentionate de mine ar fi "numeletau.art" si evident, iti va aparea "@numeletau.art" sau "exemplu_art_" si iti va aparea "@exemplu_art_", "exemplu.gallery" etc.

Bafta!