| Amalia a întrebat:

Buna TPU :*. as vrea si eu niste smecherii pentru Barn Buddy happy. Dau Fundoi love struck

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Mda este un progam barn buddy cliker si ati arat metoda cea noua de furat...

imi dai fundita.mda

. iei manusa dai la o floare sa o furi iti ia bani dar nu conteaza dai in continuare pana furi iar dupa aia dain refres si iti apar banii inapoi.asa o sa te inbogatesti

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Acolo in colt sus dreapta ai niste sageti inspre stanga, dreapta, sus jos. Apasa pe ele. Muta casa, hambarul si ce mai ai tu peste plante apoi dai save. Daca ai caine nu mai trebuie tongue.
Cumpara mereu craciunite:p.
Ajutati prietenii.
Nu prea le pune ganganii si buruieni ca le faci puncte de experienta lor.

| NAdrian a răspuns:

Eu stiu sa furi cu casa...

dai pe ferma lui click dreapta si dai grafic sau quality cum o fi acolo si dau low dai de 3 ori pe aceeasi ferma cu clicku acolo adica cum ar fi refresh *pe numele lui acolo joc nu pe ferma* si dupa a 3-a oara nu o sa mai fie casa... funda?