| Diushh a întrebat:

Buna TPU...As vrea si eu niste statusuri despre dragoste pierduta sau despre despartiriiiii...Dau funditakiss

5 răspunsuri:
| elComandantee a răspuns:

Nu înţeleg chestia asta cu statusurile. Să pui un status ca să ce? Ca să capeţi atenţie? Să vadă lumea că tu eşti afectată de faptul că s-o despărţit un băiat de tine? Ca să ce? Să fim serioşi, stă în natura umană ca să ne intereseze de propria persoană, nu de alţii. Ia discută cu o persoană despre tine, vezi cât de atentă e. Acum discută despre persoana lui, vezi cu cât entuziasm vorbeşte.
Deci, de ce ai pune un status? Alt motiv decât lipsa de antenţie nu văd.

| Diushh explică (pentru elComandantee):

Pai tu nu iti pui statusuri?

| elComandantee a răspuns (pentru Diushh):

Ghici ce? NU. Şi sunt o mulţime de persoane care nu-şi pun status. De fapt, în lista mea am doar maxim 5 persoane care folosesc un status. Ghici cine-s ăia 5 persoane? Ăia cei mai frustraţi, care cred că inevitabil toate nenorocirile îi lovesc pe ei.

| Diushh explică (pentru elComandantee):

Mda bine...batting eyelashes

| ancaemilia a răspuns:

1.Date-n dragostea mea.
2.Nimeni nu intelege...
3.Doare totul...
4.Ai risipit iubirea
5.Cautati gunoiul perfect
funda?