| Myha_Doolce_1998 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri triste, de dragoste, de prietenie etc...

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Zambesc mereu, glumesc mereu, dar ce e in sufletul meu stiu doar eu. Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l-ai inteles prea tarziu

Nici durere, nici fericire, nici ura, nici bucurie, doar un gol mare

Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata... devine transparenta

Poate exista si dragoste adevarata, dar dragostea pe interes, e la moda deocamdata

Ea poate fii neobisnuita si complicata, dar poate fii cea mai frumoasa experienta din viata ta

Omul are nevoie de dragoste. Viata fara duiosie si fara iubire nu e decat un mecanism uscat, scartaitor si sfasietor

FUNDA?

2 răspunsuri:
| only2k a răspuns:

Prietenia este cel mai de pret bun al omului. Fara prietenie nu e dragoste, fara dragoste nu e prietenie.
Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati.
Cine te iubeste, te cauta!
Zambesc mereu, glumesc mereu, dar ce e in sufletul meu stiu doar eu. Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l-ai inteles prea tarziu
Nici durere, nici fericire, nici ura, nici bucurie, doar un gol mare
Timpul nu vindeca ranile, ci ne obisnuim cu durerea!