| Anonimul15380 a întrebat:

Aseară am visat ca eram cu cea mai buna prietena la un magazin de haine si acolo lucra fostul ei iubit. Eu si fostul ei iubit ne tot apropiam in vis. Prietena mea nu-l mai suporta in realitate. La un moment dat ne rataciseram si ne dusem in alta parte a angajatilor unde erau mai multe usi si nu mai stiam care duce inapoi. Fostul prietenei mele i-a spus ei o usa gresită si dupa ce ea o i-a inainte, eu ramasesem si voiam s-o urmez si el imi spune ca e gresit pe acolo si trebuie sa merg mai mult. Dupa care imi arată o usa de lift si ma conduce la ea si spune ca ajung direct in magazin pe acolo. Dupa el ma pupă pe obraz si voiam si eu sa il pup înapoi si el a intors capul si ne-am sarutat. Dupa care intru in lift si imi spune ca ne vedem mai tarziu si eu doar am zambit fiindca eram mult prea uimită. Eu si prietena mea ne-am intalnit jos dupa vreo 15 minute in care o asteptasem si mergem in centrul orasului. Acolo stateam pe o banca mai inalta si trece iubita crushului meu si dupa incepe sa rada si face prietena mea ca uite vine si fratitu si eu mi-am dat seama ca vorbea de crush. La care eu aaa uite ca-l vad si eu si ne prefaceam ca nu-i vedem dupa care ei in fata noastra au inceput sa rada si face iubita lui crush ca Irinaaa (eu, nume inventat), ce faci, m-am imbracat in rosu ca sa nu ma deochi, la care zic eu foarte bine, stai calma ca nici nu v-am observat si la care ea ahaa, mda, nu prea era convinsa ca nu ii observasem. Asa mi s-a incheiat visul, in realitate eu si crush nu suntem in relatii prea bune, iar pe iubita lui o stiu doar din poze pentru ca nu am vazut-o niciodata. Ce semnificatie credeti ca are visul meu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu semnifică nimic.
A fost doar un vis.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am visat ca mergeam pe bicicletă și eram înconjurat de patru tornade. Pedalam ca nebunul sa nu ma prindă tornada, apoi din fata a apărut un dinozaur ca în filmul Godzilla și apoi m-am trezit. Oare ce semnifica visul pe care l-am avut? Un simplu vis. Nu semnifica nimic.