| DAYANAdiana a întrebat:

Aseara am visat o pisica neagra straight face ( nu prea imi aduc aminte visul ) oricum era speriata si se catara intr-un copac.acum o ora, inainte sa plece tatal meu la serviciu, a dat peste o pisica, culmea, tot neagra...in fata usii, pe prag. ( stau la bloc, la etajul 1 straight face), A stat ceva timp pisica, o fugaream dar degeaba laughing, am spus de cateva ori Tatal nostru in gandstraight face si a plecat.( nimeni din scara blocului nu are pisica + usa blocului este permanent inchisa, interfon). Oare este o pura coincidenta? ( nu sunt deloc superstitioasa, nu cred in asa ceva. dar totusi straight face, m-am speriat ). Voi ce credeti, poate fi doar o coincidenta :-s?(scuzati categoria laughing, n-am stiut ce categorie sa pun)

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Era moarteadon't tell anyone

| HellGirl666 a răspuns:

Bună. ☺
E doar o simplă coincidenă, stai liniștită.

| Ivanovicius a răspuns:

Eu cred ca e o simpla coincidenta. Nu ai de ce sa te temi, pisicile negre nu aduc ghinion, nu ai parte de ghinion timp de 7 ani daca spargi o oglina si nici daca treci pe sub o scara. Acestea sunt vorbe traditionale transmise din generatie in generatie.