| pactcudiavolita a întrebat:

Buna TPU aseara mi-am instalat messenger 11.5 si prima data mi-a scris we can't sign you in to yahoo messenger there might be a problem with the internet conection, dar a doua oara cand am incercat a mers. Dupa vreo doua ore cand am incercat sa intru iar imi tot scria aia l-am reinslatat si messengerul iar am si dat restart. dar tot asa imi scrie ce sa fac? dau funaaa please help

1 răspuns:
| ShAd0wS a răspuns:

1.dezinstaleaza
2.downloadeazal
3.inchide toate aplicatiile din calculator cand il instalezi.
4.atunci o sa iti mearga