| CrazyGirl18 a întrebat:

Buna TPU.

Astazi am fost la piscina si un baiat se tot uita dupa mine.Un prieten de a lui a venit sa-mi spuna ca la baiatul respectiv ii place de mine.Dar ar fi ceva. El trece pe clasa a 11-a iar eu pe a6-a. Ce credeti ii place sau nu de mine? Mai ales ca e asa mare.

10 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Copilu, tu vrei sa te creasca ala?

| CrazyGirl18 explică (pentru Corinnààà):

Eu nu am zis asta. Am vrut doar sa aflu si parerea voastrahee hee

| Corinnààà a răspuns (pentru CrazyGirl18):

Nu este potrivit.Traieste-ti copilaria la maxim caci vei regreta daca de pe acum te intereseaza atat de mult parerea unui baiat oarecare...

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna.

De ce nu s-ar putea indragosti de tine? Poate ca tu pari mai matura si dezvoltata pentru cei 12 ani pe care probabil ii ai..Insa,este posibil sa vrea sa-si bata joc de tine..sincer..in general cei de 17 ani cauta fete de varsta lor.Deci sunt slabe sanse ca el chiar sa vorbeasca serios.Probabil vrea doar sa vada ce spui tu.

| FlorinDGF a răspuns:

Eu cred ca ii placea de tine diferenta de 5 ani dar s-ar putea totusi sa-i placa eu am avut prietena cu 5 ani mai mare decat mine big grinea avea 19 si eu 14 happy

| luniii a răspuns:

Nu iti face prieten de la varsta asta si in orice caz nu mai mare ca tine pentru ca pe la 20 de ani cred ca o sa ti se ia daca incepi de pe acumlaughing)

| Akeron a răspuns:

Ok deci ala e un retardat care nu isi poate gasi o prietena de varsta lui sau cine stie poate esti cv ruda cu Bianca Dragusanu.

| CrazyGirl18 explică (pentru Akeron):

Pff.laughing Nu e retardatbig grin E frumos, musculos si invata la scoala..cat de catbig grin
Si nu sunt ruda cu Bianca..Nici nu mi-as dorilaughing

| Akeron a răspuns (pentru CrazyGirl18):

Eu zic ca poate esti buna cu spume pentru varsta aia si bagi baietii in boala, intelegi smug? apropo de unde ziceai ca esti (oras)?

| TweetyRebeLa a răspuns:

Problema lor (a unora de varsta asta) este ca vor o fata cuminte de care sa-si bata joc. Si cum e cam imposibil ca gaseasca pe cineva de varsta lor.
Sigur crede ca daca esti mai mica te poate manipula mai usor! Nu te lasa. Evita-l. E cel mai bine pentru tine. happy kiss ai grija de tine