| anonim_4396 a întrebat:

Astazi clasa mea face o petrecere intarziata de halloween. Miercuri am aflat cu totii de ea. Eu nu am apucat sa-mi iau costum, dar am un hanorac cu urechi de pisica si ma gandeam sa-l folosesc pe acela, si-mi mai fac eu niste mustati (anul trecut am fost tot pisica, dar am avut alte urechi si eram imbracata altfel). Avand in vedere ca hanoracul acesta l-am mai purtat si pe la scoala, si colegii mei il stiu, credeti ca e o idee buna sa-l iau la petrecere? Oare li s-o parea banal? (Voi fi imbracata cu hanoracul care este gri cu negru, blugi si niste UGG`uri gri) FUNDA!

1 răspuns:
| AnKa76 a răspuns:

Nu ar parea ca un costumsad. Daca ai colanti gri sau negri si cu acel hanorac ar merge dar depinde si de tine.Pe acel hanorac poti lipi pete (foi colorate autocolante) sa zici ca esti o pisica patata. Dar nu conteaza cum esti imbracata ci sa te DISTREZI de MINUNE. Sper ca te-am ajutat. Funda?