| AdonnAdonnis a întrebat:

Bună TPU, Astăzi voiam sa descarc o aplicatie de pe Google play
pe tableta si aveam cont si dadea o eroare care scria Nu ați accesat aplicația Magazin Google Play (pictograma coș de cumpărături alb) pe dispozitiv cu acest cont de e-mail. Adica ce inseamna ma puteti ajuta multumesc Funda la primul raspuns.
MULTUMESC ANTICIPAT

1 răspuns:
| B3nz1D3s3nate a răspuns:

Nu intri de pe google pe "Google play", ai la tableta o optiune care seamana cu o punga de cumparaturi cu care intri direct pe google play.