| FoCs a întrebat:

Ati comandat careva carti de pe site-ul Elefant.ro? As dori sa stiu cat costa transportul, va rog! Si prin posta vin cartile sau le trimite prin curier? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Din cate tin eu minte poti alege daca vrei sa fie livrate prin posta ( cu o taxa de 8 lei) sau prin curierat ( cu o taxa de 11 lei parca)

| Elizeee a răspuns:

Buna! Taxa de transport costa 7.99, daca vrei ca comanda sa-ti fie adusa acasa, iar daca comanda costa peste 140 de lei, transportul este gratuit.Ai mai multe posibilitati:coletul sa vina prin curierat, prin posta sau sa fie ridicate de la sediu.Cel mai bine e sa vina prin curierat, dupa parerea mea, dar daca nu vrei sa platesti transport poti sa ridici comanda de la sediu.De asemenea poti sa faci comanda la sediu si sa astepti sa-ti aduca cartile si sa platesti direct. Sper ca te-am ajutat!:):):):) P.S:aici e adresa sediului : http://www.elefant.ro/pagini/contact-2.html