| Lollypop_2285 a întrebat:

ati cumparat extensii clip-on? Sunt bune? Merita banii? Fiecare raspuns vote, cea mai buna ca de obicei Funda! mersi

Răspuns Câştigător
| bibi99p3ty a răspuns:

Eu am si sunt destul de bune. Le-am purtat su nu se strica...nu au nimic nici acum...deci sunt bune. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Clip-on? Da, colega mea si-a luat a spus ca sunt folositoare ba chiar era suparata ca o sa le dea jos,(are parul pana la umeri)

| allexxandrucka a răspuns:

Da, extensiile de par sunt cele mai bune deoarece au un sistem de prindere f inteligent si nu dauneaza parului precum fac cele cu keratina sau microring. Daca vrei sa primesti mai multe detalii despre ele, intretinere, aplicare si eventual si comenzi te astept sa vbm pe extensii4u pentru cea mai buna oferta de pe piata.