| BadAngel3 a întrebat:

atunci cand esti fata si cineva iti spune ca nu a observat este o insulta la adresa ta sau un compliment? laughing))))
Dar in cazul baietilor?

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Nu a observat ce?

| pufulescu a răspuns:

Despre ce situatie intrebi? Fata in fata sau pe net?
Daca ti-a spus pe net nu inseamna nimic deosebit, poate aveai un profil sau o prezentare din care nu reiesea in mod evident sexul.
Daca ti-a spus-o despre imaginea ta reala, persoana te cam ia la misto!

| BadAngel3 explică (pentru pufulescu):

Fata in fata.

| pufulescu a răspuns (pentru BadAngel3):

Da, te ia la misto, nu trebuie sa ai incredere in persoana care da asemenea raspunsuri.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Pentru mine nu este o insulta. Imi place cand oamenii cred ca sunt baiat, asta datorita faptului ca ma straduiesc sa arat astfel, adica ma imbrac in haine de baiat si am parul scurt. big grin
Pentru baieti, habar n-am, nu toata lumea este ca mine, insa, am intalnit si baieti mai feminini care se imbracau in rochii, se machiau, etc. Pentru baietii asa poate este un compliment ca si pentru mine.
Bine, nu-l pot numi chiar compliment, doar ca observa faptul ca ma straduiesc sa nu arat ca o fata, deci nu e chiar un compliment.