| justme97 a întrebat:

avand in vedere ca am de gand sa-mi fac majoratul la un local as vrea sa va intreb daca stiti cam cat m-ar costa (cu aproximatie)nu as vrea sa am mai mult de 20 de persoane. vreau sa optez pentru meniu suedez. ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Undeva pe la 7-8milioane...

| AleAlexutza12 a răspuns:

Pai depinde trebuie sa stii sigur cate persoane vin cate mananca si ce iau s-ar putea ca unii nu vor sa manance sau sa cumpere 2-3 sucuri si trebuie sa stii fix cat consuma. Meniul suedez nu e prea scump dar depinde de locatia unde faci poate iti vor face o reducere daac iei mai multe sau etc... sala daca nu e foarte mare nu va costa mult sa inchiriezi acolo dar depinde de localul unde faci. Nu pot sa iti spun fix o suma dar nu cred ca va depasi 1.500 lei