| Butterflyaly a întrebat:

Buna TPU
Aveti idee de ce calculatorul se opreste(blocheaza) din 3 in 3 minute? Acum cateva luni mi-am reinstalat windowsul si tot asa se oprea.
Am curatat unitatea de praf pe dinauntru si 4 luni nu s-a mai blocat deloc dar astazi iar a inceput sa se blocheze...
Oare daca asi reinstala windowsul ar merge?
Funda

1 răspuns:
| enola11pink a răspuns:

Păi eu zic că e cazul să chemi un specialist în domeniu, eu la fel am avut așa problemă cu al meu... specialistul a fost nevoit să-l repare 5 ore...și a mers, face, pe tine la fel te sfătui așa! funda?