| VasileMoldova a întrebat:

Buna >TPU Azi am avut test la biologie si din 4 exercitii am facut unul corect cred. Am invatat dar se pare ca nu mam descurcat la acest test. Toti ceilalti au copiat doar eu singurul nu am copiat. Oare trebuia sa fi copiat si eu? Dar nu aveam cum eram chiar in fata profesoarei. Sper macar la vreun 4 5. Ce ma fac? O sa ma rida toti si parintii o sa ma faca bucati? Ce ma fac? Astept sfaturile voastre.

Răspuns Câştigător
| Denis_Bejan_1997 a răspuns:

Nu trebuie sa copiezi, trebuie sa inveti si lu ai nota mare si csf spune la colegi ca ai luat 8 si la parintii tai te duci si le spui ca ai invatat doar ca cand. am scris testul am uitat tot imi pare rau sper ca te am ajutat

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Chiar crezi ca le pasa colegilor de ce nota iei tu? N-avem de unde sa stim daca o sa te faca parintii bucati sau nu. Daca ai invatat la fel cum inveti si gramatica, nu ma mir. Copiaza si tu data viitoare.

| VasileMoldova explică (pentru FaraNume1245):

Am scris repede si nu am verificat e logic ca mi-au scapat cateva litere