| joghu22 a întrebat:

Azi când plecam spre liceu, lângă liceu a tecut o mașina pe lângă mine și după a întors.
Și s-a uitat la mine.
Am impresia ca ma urmărește oare e adevarat sau e in imaginația mea?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și de atunci, te tot urmărește, sau s-a plictisit?

| Andreeush a răspuns:

Poate a fost o coincidență.
Poate omul a vrut să întoarcă mașina iar coincidența a făcut să se uite în direcția ta.
Numai dacă vezi de mai multe ori aceeași mașină mergând pe lângă tine poți afirma că e posibil să te urmărească.

| Bizon95 a răspuns:

E adevarat
sunt roboti veniti din viitor sa te omoare pentru ca o sa ajungi terorist si o sa distrugi lumea big grin

| AnOnImA4109 a răspuns:

Păi dacă o vezi în fiecare zi atunci poți spune că e ceva dubios la mijloc laughing dar dacă nu, poate e doar o coincidență.

| PinteaEugen a răspuns:

Ar trebuie sa verifici unpica crererul ala ca vad ca nu mai gandeste bine. acum serios s-ar putea sa ai schizofrenie ca aia vad cosnpiratii in tot ce vad noprmal si trivaial