| millar a întrebat:

azi de dimineata am observat ca mi-au iesit ca un fel de cosuri pe fata in zona barbiei si sunt multe, din ce cauza si cum ar putea scapa de ele?

2 răspunsuri:
| Metalheadforever666 a răspuns:

S-ar putea sa ai un inceput de acnee. Daca cosurile apar in alte zone ale fetei cum ar fi fruntea sau obrajii atunci ai acnee si trebuie sa mergi la dermatolog sa-ti dea un tratament.

| millar explică:

Nu vreau sa am accneie, nu exista un tratament pentru prevenirea accneiei