| OnlyTheScript a întrebat:

Azi este 8 martie si am primit de la baiatul de care imi place mie un buchet de zambile si un martisor dragut. Si lui ii place de mine deoarece mi-a zis. Azi am avut in caminul cultural un fel de serbare la care am cantat pentru mamici. A venit si el sa ma vada si s-a uitat incontinuu la mine. O fata din cor a impartit ghiocei tuturor si s-a intamplat sa primeasca si el. A vazut ca am zambit cand i-a dat fata aceea ghioceii( nu prea sunt eu geloasa) si s-a uitat la mine. La sfarsit, pe cand treceam pe langa el ca sa ies din sala, a venit la mine si mi-a oferit mie ghioceii. Dana ( prietena mea) mi-a zis ca lui ii place acum si mai mult de mine. Asta inseamna ca tine foarte mult la mine sau ce? ..eu nu ma puteam desparti de ghioceii aia

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, probabil băiatul respectiv te simpatizează şi îi eşti dragă.
La mulţi ani, Dya, şi să fii iubită!

| OnlyTheScript explică (pentru NOname):

Multumesc! La fel si tiehappy

10 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

In primul rand: Cati ani ai?!
Daca tot mai faci serbari la scoala cu cantece...

Ar trebui sa nu te mai intereseze baietii, concentreza-te la scoala sau papusi!

O zi buna.

| OnlyTheScript explică (pentru MasterOfDisaster):

Am 13 ani si sunt in a 6-a. Profa de muzica inca mai face chestii din astea. Trebuia sa te gandesti putin inainte sa scrii asta.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mai fata, tot ai cam 12-13 ani daca esti in clasa a 6-a.
Deci tot esti prea mica pentru baieti.
Asa ca, am spus foarte bine ce am spuswinking.

| OnlyTheScript explică (pentru MasterOfDisaster):

Mda..bineinteles...mereu cand apare o intrebare pe TPU despre chestii de astea, voi, astia mai mari incepeti sa va bateti joc de noi, astia mai mici. Daca vroiai sa ma ajuti o puteai face, daca nu lasa-ma naibii in pace si nu ma bate la cap cu chestii din astea.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Draga fetita, am si eu doar 16 ani.
Nu cred ca fac parte din '' astia mai mari ''.
Daca chiar ai vrea sa ai un iubit la varsta asta, ar trebui sa ai multa minte in cap. Ceea ce din raspunsul tau nu prea reiese.
Eu am incercat sa te ajut. Ti-am dat un sfat. E strict problema ta daca ti se pare sau nu folositor.

Nu te mai ''bat la cap'', si te ''las naibii in pace''. Doar sper sa gasesti si tu un baiat din ala care de obicei cucereste fete ca tine. Si apoi sa te trezesti la realitate.
winking

| OnlyTheScript explică (pentru MasterOfDisaster):

Nu am zis ca vreau sa am un iubit! In primul rand suntem prieteni! Atat! si trebuia sa mentionezi ca ai 16 ani! De unde sa stiu eu? ..am crezut ca ai vreo 23-24!

| Fridăm a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Şi dacă era aşa, şi avea atâţia ani, nu trebuie să sari aşa. Ţi'a dat doar un sfat, nu are de unde să ştie ce mentalitate ai tu, la vârsta ta. Şi, în legătură cu întrebarea ta, e posibil să te simpatizeze.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Eu zic sa te concentrezi la scoala, invatatura sa fie pe primul loc, pentru a ajunge cineva in viata.E bine ca sunteti doar prieteni, la varsta voastra.

| ElectronicSound a răspuns:

Creed ca sunt fete mai tinere care au iubiti. Poate chiar ii place de tine si e ceva normal, nu e ''exagerat''. Discuta cu el, cu siguranta no sa fuga. La multian de 8 martie apropo, la toate tipele!