| RoxxuInna a întrebat:

Azi este ziua unei foarte bune prietene si nu stiu ce mesaj(urare) sa ii trimit pe mess...azi implineste 16 ani:*...si vreau sa fie ceva super
URGENT!

Răspuns Câştigător
| Mewy a răspuns:

Sper sa te loveasca trenul fericirii, sa te trazneasca fulgerul iubirii, sa-ti cada-n cap un sac cu bani si desigur la multi ani!big grin funa?

9 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Daca este cea mai buna prietena, sau o prietena apropiata, ar trebui sa ii scrii u de la tine din uflet, sa zic asa.nu sa iei de pe net, sau eu mai stiu ce.

| RoxxuInna explică:

Ms tuturor pentru ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| herbalist a răspuns:

Tu,La Multi Ani! Arati diferit! Ce ti-ai facut? Ai slabit? Ti-ai schimbat stilu? Te-ai tuns? Ceva e schimbat la tine. Ah,cred ca stiu ce-ar putea fi! Ai mai imbatranit cu un an. rolling on the floor

| herbalist a răspuns:

Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!

| herbalist a răspuns:

Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga, impliniri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!

| herbalist a răspuns:

Ca apele de primavara ce trec navalnic spumegand, frumosii ani ai vietii tale, se duc si nu se mai intorc NICICAND. LA MULTI ANI!

| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :p