| BeBeL0ShA a întrebat:

Azi mi-am descarcat de pe www.mobil9.com aplicatia talking tomcat apoi am transferat pe telefon.Am un telefon touchscreen LG-T375. Dupa ce am instalat aplicatia pe telefon am vrut sa intru in ea. Dupa ce mi s-a deschis mi-a aparut ceva si scria ceva de genul: "Se conecteaza la http://djdudes.com. Continuati?"
Daca dau DA imi deschide internetul..care nu merge deoarece nu am credit iar daca dau NU mi se inchide aplicatia.Ma puteti ajuta cu un raspuns? cum as putea face sa mearga?

1 răspuns:
| andreilogan a răspuns:

Salut, link-ul ăla este un link de site-uri de joburi, cât despre problema de ce nu îți merge talking tomcat ai descărcato de pe un site care era fake și puteai să ei și viruși.