| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaa124uio a întrebat:

baiatul pe care il plac mi-a zis ca nu ma place, ce sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Depoka a răspuns:

Dacă nu îți împărtășește sentimentele in acest caz nu prea poți face nimic. Nu poti obliga o persoană sa te placă. Felicitări ca ti-a spus adevarul si nu te-a dus cu "zaharelul", iar după un timp sa te facă să suferi. Timpul le vindecă pe toate, iar undeva este si băiatul pe care îl aștepți. Eu am aproape 22 de ani și las totul sa decurga de la sine laughing. Cand va veni vremea va veni.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa faci ce faceai si pana sa ii zici?

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te place nu ai ce să faci, îl uiți și mergi mai departe.

| Plato a răspuns:

Nimic. Nu ai nimic de facut.

| CdeMetal a răspuns:

Trebuie sa il lasi si sa-ti vezi de viata ta in continuare

| Madesz a răspuns:

Move on.